Space
Space
Left
Category: 
Sort by: 

Barnes, Christopher Principal
Fritter, Ashleigh Receptionist
Jackson, Carol Social Worker
Matthias, Kelle Finance Secretary
Young, Shalonda Counselor- P - Z
Bradshaw, Carla Assistant Principal
Friebel, Stacie Assistant Principal
Grimes, Christopher Athletic Director
McAllister, Rena Counselor: A - G
Young, Sandra Counselor: H - O
Kopec, Larry Testing Coordinator

Baker, Ashley Math
Barnes, Christopher Principal
Benson, Jennifer Cultural Arts
Blascak, Martin Math
Bond, Rickalle English
Brown, Paula Exceptional Children
Bryan, Irina Math
Clark, Douglas Math
Cline, Dirk CTE - Business Education
Coleman, Debra Social Studies
Criscitiello, Brandi Cultural Arts
Cubbage, Anna Social Studies
Curley, Nancy Instructional Technology
Davis, Kourtney Foreign Language/Spanish
Day, Kevin Cultural Arts
Dillman, Brandon Science
Dippold, Martha Exceptional Children
Ditch, Perry Cultural Arts
Downey, Mary Science
Dundore, Greg Orchestra
Dunn, Robert Social Studies
Edwards, Deborah Exceptional Children
Faircloth, Thomas Social Studies
Farney, Melissa Mathematics
Freshcorn, Stacy English
Friebel, Stacie Assistant Principal
Frigm, Ronnie Head Custodian
Gainey, Jeffrey Physical Education
Goodson-Spear, Hillary Cultural Arts
Grimes, Christopher Athletic Director
Hall, Kimberleigh Family and Consumer Sciences
Haney, Alexandra English
Harrison, William Science
Hendee, Kathlyn Science
Jackson, Carol Social Worker
Kauffman, Katherine CTE
Kelly, Melissa CTE
Keyes, Elijah Math
Kissich, David English
Klarzuk, Alysia Family and Consumer Sciences
Koonce, Catharine English
Kopec, Larry Testing Coordinator
Larose, Michael Social Studies
Larose, Tanya Science
Lausterer, Deborah Physical Education/Health
Leary, Eric Social Studies Teacher
Lechette, Michael ISS Director
Machon, Alyson Media Specialist
McAllister, Rena Counselor: A - G
Meekins, Denise CTE & WIOA
Moehrke, Hannah English
Moran, Nancy School Nurse
Mueller, Chris Physical Education/Health
Novelli, Sarah CTE- Health Science
Noyes, Merry English
Oravitz, Robert Math
Orndorff, Christina CTE/Business
Pylypiw, Debra Visual Arts
Rosage, Tami Career Technology Education (CTE) Teacher
Ruffin, Mary Science
Salinas, Rosa Foreign Language/Spanish
Smith, Marshall Project Lead the Way
Smith, Meredith Math
Snider, Justin CTE/Agriculture
Stewart, Ben Physical Education
Stumpf, Kris Exceptional Children
Vinson, Roger CTE
Werhner, Angela CTE/Family and Consumer Sciences
White, Terance English
Young, Sandra Counselor: H - O

Carroll, Buddy TA - Exceptional Children
Ferguson, Dora Custodian
Fonville, Ron Custodian
Frigm, Ronnie Head Custodian
Hudgins, Janis TA - PLATO
Jackson, Lori Custodian
Lechette, Michael ISS Director
Mattocks, Delois TA - Media
McElroy, Terry Custodian
Moran, Nancy School Nurse
Morgan, Chad Office
Purvis, Jonathan Custodian
Weldon, James Custodian
Right